הדרכת הורים פרטנית

הורים רבים מגיעים עם ילדיהם למקומות בהם נפער בין ילדיהם לבינם קושי או פער שקשה להם לגשר עליו. בגיל שנתיים עד חמש ובגיל ההתבגרות מגיעים הקונפליקטים לשיא- הורים רבים מרגישים חוסר אונים מול קשיי שינה, התפרצויות זעם, התדרדרות בלימודים, חוצפה וריבים תכופים.
הדרכת הורים אישית מיועדת להורים המתמודדים עם אתגר ממוקד בגידול ילדם או ילדתם ומעוניינים להגיע לפתרון של קושי ממוקד. אנחנו מטפלים בכל סוגי הבעיות החל בתהליכי גמילה מחיתולים, קשיי שינה, התפרצויות זעם והסתגרות בגיל הצעיר ועד לחשש להתמכרות לסמים ולאלכוהול, התמודדות עם חברה שלילית, ירידה בלימודים, התנהגויות קיצוניות ובריחה מהבית.
בהדרכת הורים אישית איכותית ותהליכית, ניתן למצוא פתרונות לכל אלה ולעוד קשיים רבים בהורות.
הורים הפונים להדרכת הורים אישית מעוניינים ביחס אישי וממוקד לאתגר ההורי שלהם.
הייחוד של הדרכת ההורים אצלנו הוא שאפשר בקלות וביעילות להתמודד עם אתגרים, ותוך תהליך פשוט וקצר לייצר פתרונות לאתגרים שנראים בלתי פתירים.
 
כיצד מתבצע תהליך של הדרכת הורים אישית?
אתם מגיעים לסדרת מפגשים פרטיים (בין שישה לחמישה עשר מפגשים) שמטרתם לזהות את האתגרים ההורים ולבחון את ההתנהלות ההורית בתוך ביתם. במהלך המפגשים נעסוק בדפוסי התקשורת בבית הדורשים שיפור, נתייחס לתהליכי יצירת ואכיפת גבולות בתוך התא המשפחתי, עם שימת דגש על העברת אחריות אל הילדים.
במהלך המפגשים נשתמש בתיאוריות של גיל ההתבגרות ככלי להבנה עמוקה של הילד או המתבגר הפרטיים שלכם. כמו כן נציע לכם שימוש בכלים שנבחנו בשנים ארוכות בתחום החינוכי ובתחום הטיפולי ליצירת שינוי מהיר ויסודי של הקשיים המרכזיים בבית.
המפגשים הראשונים ממוקדים בהבנה של האתגר ההורי אתו מתמודדים, תוך המשגה וניתוח של המתרחש בבית.
המפגשים הבאים ממוקדים במתן עקרונות ויישומם בבית  על הילדים ובני הנוער שלכם, תוך תמיכה שוטפת.
לקראת סיום התהליך המיקוד הוא בהטמעת הכלים אצל ההורים כך שיוכלו להשתמש בהם במשברים נוספים, אם אלה יתעוררו בהמשך.
אני מציעה להורים המבקשים לקבל ממני הדרכת הורים אחריות מלאה: אם בחוויה שלכם הקושי בגינו הגעתם לא נפתר, אחזיר לכם את הכסף.
איפה ומתי?
ההדרכה מתקיימת בכל הארץ בתיאום מראש ואורך מפגש הוא שעה עד שעה וחצי.
 
מה אומרים הלקוחות?
" באנו רונן ואני לפגישה בעניין תמונת מצבינו כהורים למתבגרת מקסימה ובועטת.
אלה התגייסה למשימה :) נגשה לעניינים במקצוענות ומיקוד. שאלה המון שאלות ומייד הגיבה:חיזקה אותנו או נתנה כיוונונים.צחקנו קצת הזדהינו קצת.

אלה היתה קשובה ומכוונת מיקצוענית ואסרטיבית אך גם מבינה ורכה כשהיה צריך.

יצאנו מחוזקים!! עם תוכנית עבודה והמון כח להמשיך. קיבלנו אישור לחשיבה ולדרך שלנו תוך כדי דיבור הורי זוגי ש..לי היה חשוב מאוד.

אלה יקירה..תודה ענקית.
את רואה בעיניים של הורה ומרגישה בלב של נערה ויש לך את ה"מולטיפוקאל" של השניים וארגז כלים שלם שילווה אותנו גם בהמשך.

כבר המלצתי לעוד הורים מבולבלים שמבקשים עזרה בדרך הנפלאה הזו.אנחנו כאן כדי ללמוד והילדים שלנו הם מורים נפלאים.רק מדי פעם אנו זקוקים לשיעור ממורה פרטי בביה"ס הזה של החיים..

ו..אלה..היא בדיוק המורה הזו.

תודה 
חיבוק גדול
באהבה
סיגל"
לקבלת פרטים צרו קשר עכשיו- 052-2769647

מדריך להורות במתנה

שתפו